NÁVRATNOST BEZDOTYKOVÉ MYČKY

Bezdotyková myčka je podnikáním, které je charakteristické poměrně vysokou návratností. Doba, za kterou se vaše investice vrátí a začne vydělávat, však závisí především na lokalitě, viditelnosti, mycí technice a na způsobu správy myčky.

JAKÉ JSOU NÁKLADY NA PROVOZ MYČKY?

Náklady na provoz myčky můžeme rozdělit na dvě skupiny. Ty, které vznikají v souvislosti s mytím vozidel (voda, elektrická energie, odpadní voda, plyn nebo topný olej, chemické prostředky) a ty, které neseme bez ohledu na to, zda je myčka používána, či ne (nájemné, daň z nemovitosti, udržování čistoty na myčce, elektrická energie spotřebovaná na osvětlení a udržování strojů v pohotovosti, rozmrazování betonové podlahy v zimě, eventuální splátka leasingu a drobné množství vody).

JAKÁ JE SPOTŘEBA VODY NA MYČKU?

Bezdotyková myčka spotřebovává cca 10 l/min na jedno stání během mytí aut. Mimo mycí dobu je určité množství vody využíváno na technologické procesy, ale v měřítku celkové spotřeby jsou náklady na tuto vodu zanedbatelné.

KOLIK STOJÍ VÝSTAVBA AUTOMYČKY?

Celková částka souvisí s lokalitou a vybavením pozemku (média, skladba a využití stávajícího terénu, příjezdové cesty). V počáteční etapě můžeme uvést, kolik bude stát samotná myčka včetně zastřešení a osazení základové desky. Náklady samozřejmě závisí na počtu stání. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku myčky.

Pomůžeme vám zrealizovat
váš projekt

Zašlete dotaz
mtAutomaticmtAutomatic

Tyto stránky používají soubory cookies pro poskytování služeb na té nejvyšší úrovni. Pokračováním v používání těchto stránek poskytujete souhlas s použitím těchto souborů.