15leté zkušenosti

 

Idea Technik Spółka z o.o. Vznikla na základě dlouholetých zkušeností v oblasti automyček, elektroniky a automatiky. Už od samotného začátku našeho podnikání se snažíme uvádět na trh vysoce jakostní zařízení vyrobená s vášní tvořit účinná řešení. Mycí technika, kterou vyrábíme, vychází ve velké míře z komponentů, které jsme sami navrhli a vyrobili, což nám umožňuje zůstat podstatně nezávislí na externích dodavatelích. Každý den hledáme nové způsoby, jak zdokonalit naši nabídku.


Na základě výzkumných a rozvojových prací, které jsme sami realizovali, zavádíme inovativní technologie a metody, a díky profesionalitě a péči i o ty sebemenší detaily se naše myčky vyznačují dobrým renomé.

Trvale rozvíjíme rovněž oblast podnikatelské činnosti a aktuálně disponujeme kromě devize na výrobu zařízení, rovněž divizí na výrobu technických kontejnerů a ocelových konstrukcí, stejně jako divizí na výrobu vnějšího označení myčky.

Jako specialisté v oblasti samoobslužných myček zajišťujeme našim klientům výrobek značky mtAutomatic, který sami s hrdostí používáme.

 

15leté zkušenostiPomůžeme vám zrealizovat
váš projekt

Zašlete dotaz
mtAutomaticmtAutomatic

Tyto stránky používají soubory cookies pro poskytování služeb na té nejvyšší úrovni. Pokračováním v používání těchto stránek poskytujete souhlas s použitím těchto souborů.